У Смілі відбувся відкритий Кубок Черкаської області з традиційного карате

Нещодавно в Смілі на базі ЗОШ №7 управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації проведено Відкритий Кубок Черкаської області з традиційного карате. У змаганнях взяли участь команди ФТК Києва, КТК Черкас, Черкаська ШТК «Окінава», ДЮСШ «Олімп», СК «Восток» та «Спарта» – загалом 120 спортсменів різних вікових категорій.

За кількістю завойованих нагород на перше місце вийшла Смілянська ДЮСШ «Олімп», другу сходинку вибороли спортсмени Черкаської ШТК «Окінава», третє місце зайняв Смілянський СК «Спарта».

Кращі показники в індивідуальних видах були у спортсменів вікових категорій:

8-9 років – в програмі ката у Олександра Чернявського (тренер С.Ковбаса); 10-11 років – по ката і куміте у Анни Іващенко та Віктора Єленецького (тренер С.Ковбаса); 12- 13 років – у Ксенії Малюк та Сергія Кривди (тренер С.Ковбаса); 14-15 років – у Віталія Кривди (тренер С.Ковбаса).

Серед дівчаток призерами стали Діана Лядова, Анастасія Шамрай, Вікторія Манько, Анна Шевченко (тренер С.Ковбаса).

Серед хлопців – Станіслав Юрченко, Іван Кухарик, Данило Цаподой, Кирило Карло, Владислав Дмитренко, Олександр Клочай (тренер С.Цаподой) та Володимир Носаль, Володимир Чеп, Андрій Медуха (тренер С.Ковбаса).

По синхронному ката: у віковій категорії 8-11 років серед дівчат на друге місце вийшли сміляни В.Манько, Д.Лядова, А.Шамрай (тренер Ковбаса С); у віковій категорії 12-15 років найкращими стали наші дівчата А.Іващенко, К.Малюк, А.Шевченко (тренер Ковбаса С); у віковій категорії 9-11 років серед хлопців друге місце вибороли О.Чернявський, В.Єленецький, В.Носаль (тренер С.Ковбаса); у віковій категорії 12-15 років серед хлопців перше місце вибороли М.Сидяка, Б.Хижкін, І.Кухарик (тренер С.Цаподой), друге місце вибороли Д.Цаподой, К.Карло, В.Дмитренко (тренер С.Цаподой).

Оргкомітет висловлює по- дяку адміністрації школи №7, управлінню освіти, молоді та спорту за надання спортивного залу і допомогу в проведенні змагань такого рівня.