У Смілі завершився обласний чемпіонат з традиційного карате

DSC_0669 (2)Спортивний рік у Смілі розпочався обласними змаганнями. У неділю, 12 березня, на базі школи №7 відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з Традиційного карате. Учасники віком від 6 до 13 років зібралися у спортивній залі, щоб випробувати свої сили. Участь взяли команди з Києва, Кропивницького, Черкас та 2 команди зі Сміли. Наше місто представили вихованці ДЮСШ “Олімп” та спортивної школи “Спарта” (тренер-викладач Станіслав Ковбаса).
DSC_0613Подяку за підтримку спортивного руху, успіхів на спортивному поприщі та гарних емоцій учасникам і вболівальникам побажали присутнім заступник голови Черкаської облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, заступник міського голови Людмила Осейко, Президент національної федерації з традиційного карате Володимир Савченко.
Участь у відкритті взяли також Президент Центру олімпійської підготовки з карате-до України Олександр Котькало, голова Федерації Традиційного карате України в Черкаській області Сергій Азаренко, представники обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту та міського відділу молоді та спорту.
Від Національної федерації Традиційного карате України в Черкаській області було вручено Подяки.
Після урочистостей зала стала полем спортивних баталій. Кращих каратистів відзначали в особистому та командному заліках грамотами та медалями.
DSC_0651 (2)DSC_0613DSC_0669 (2)DSC_0689 (2)DSC_0618 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *