У Смілі відбувся міський етап змагань “Старти надій”

RJeusRY8QT0Для семикласників загальноосвітніх закладів міста травень – початок довгоочікуваних Всеукраїнських спортивних змагань «Старти надій». Серед одинадцяти команд міста, які змагалися за право називатися найсильнішими, щоб згодом взяти участь у наступному, обласному етапі перемогу отримали учні Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Інна Гайдай ).

На стадіоні «Колос» міста Городище було по-справжньому спекотно від справжньої захоплюючої боротьби. Команди з одинадцяти міст та районів області змагалися з бігу на 60 метрів, метанні м’яча, естафетного бігу 8х50, стрибків у довжину, підніманні тулуба. Семикласники викладалися на всі сто, адже на переможців очікують наступні – Всеукраїнські старти.

Цього разу фортуна посміхнулася команді м. Городище. Друге місце вже другий рік поспіль посіла команда школи №1 (вчителі фізкультури Левченко Анатолій Михайлович, Александров Олександр Миколайович, Сущенко Євгенія Львівна). Найбільш активними учасниками були Шевченко Євгеній, який виборов І місце у метанні м’яча на дальність (з результатом 66,1 м), Недайбіда Антон посів І місце у стрибках у довжину з розбігу (з результатом 4,83 м); Гноєва Ольга, Дмитренко Єлизавета, Кулічева Аліна, Діхтяр Поліна, Шевченко Євгеній, Недайбіда Антон, Буряк Ростислав, Бондарчук Василь посіли ІІ місце у естафеті (8 х 50 м). Команда нагороджена кубком та грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення.