У Смілі відбувся Відкритий чемпіонат області з шашок серед дітей з інвалідністю

16 травня у Смілянському міському будинку культури відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з шашок серед дітей з інвалідністю, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Сміла гостинно зустріла розумних, кмітлививих, працелюбних, інтелектуально розвинених 40 учасників територіальних громад Черкаської області.

Змагання проводились за організації та сприяння Управління освіти молоді та спорту Смілянської міської ради та Регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Під час урочистої церемонії відкриття традиційно лунав Гімн України, висловили подяку ЗСУ, нашим мужнім героям-захисникам і захисницям, учасники та гості вшанували пам’ять загиблих українців хвилиною мовчання. На змагання завітав почесний гість, директор КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» ЧОР, співорганізатор заходу – Олександр Дріга.

Змагання відбувалися у дружній та позитивній атмосфері. Переможці та призери отримали медалі та грамоти Регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Головний суддя змагань – керівник шахового клубу «Вертикаль» Смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості, Анатолій Карчевський.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.