У Смілі відбувся грантово-інвестиційний форум

У співпраці влади, громадськості та бізнесу у Смілі відбувся грантово-інвестиційний форум. Вагомо, що саме Сміла стала центром та ініціатором проведення цього заходу.

Про це повідомив у своєм Телеграм-каналі міський голова Сергій Ананко.

Проєкт, у рамках якого відбувся форум, реалізує управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради у співпраці з ГО Ресурсний центр АНГО.
Форум був спрямований надати новий імпульс в діяльності малого та середнього бізнесу для громад в Тясминському регіоні. Зокрема учасникам були  презентовані грантові можливості.

Водночас, на форумі було представлено концепцію туристично-оздоровчого кластеру «Тясминський півострів», яку розробили під час реалізації цього проєкту. Підприємцям та гостям форуму було запропоновано підписати меморандум про співпрацю. Основна суть цього документу— розвиток оздоровчо–туристичного кластеру, в який і планують задіяти підприємців Тясминських громад.

Сам форум проходив у форматі презентаційної платформи за участю успішних підприємців Тясминської громади, які ділились досвідом та лайфхаками ведення бізнесу. У форумі взяли участь більше 120 представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій, освітніх інституцій, державних органів влади та преси.

Цей захід відбувся у межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.