У Смілі відбулося весняне таборування учнівської молоді

Керуючись Програмою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді м. Сміли на 2016-2020 роки, Центр національно- патріотичного виховання «Смілянська Січ» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області розробив Положення та Програму весняного таборування активу учнівської молоді міста Сміли.
Метою даного таборування зазначена організаційна та консультативно- методична робота, спрямована на підготовку та проведення І-го міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).
30 березня  Центром «Смілянська Січ», за підтримкою і безпосереднім керівництвом Штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області, на базі Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» Смілянської міської ради Черкаської області, вперше було проведено таке таборування.
В таборуванні прийняли участь ройові та керівники роїв з чотирнадцяти загальноосвітніх закладів міста.
Програма таборування була розрахована на режим роботи з дев’яти годин ранку до 17.00 з перервою на комплексний обід, який був був хоч і за власний кошт та боровиків, але приготовлений смачно, на совість і не дорого.
В Програму таборування входили майстер-класи, які провели професійні педагоги і майстри своєї справи широко відомі, як в місті Смілі, так і за його межами: вчителі історії Нестропа Т.Б. та Денщиков Ю.В., керівник спортивно-туристичного гуртка БДЮТ Шкворець І.В., вчителі основ здоров’я Протас Г.М. та Пасічніченко І.В. Якість проведення майстер- класів яскраво проявила себе у тому стовідсотковому захваті, з яким учні приймали в них участь.

За інформацією Отамана Смілянської сотні ім. Василя Бурки УВК
Віктора Шевчука

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *