У Смілі відбулася зустріч інноваційних шкіл Черкащини для обміну досвідом

DSCN494929 березня школа №3-колегіум знову гостинно зустрічала гостей. Цього разу завітали адміністрація та педагогічний колектив Звенигородської спеціалізованої школи №3, з якими зародилася дружба ще у 2010 році, з часу спільної участі у міжнародному українсько-польському проекті.
Педагоги школи №3-колегіуму переконані, що обмін досвідом з колегами – це іще один крок на шляху до розкриття власних здібностей, на шляху професійного зростання та самовдосконалення.
Робота семінару розпочалась із привітання директора школи Тетяни Анатоліївни Карло, яка розповіла гостям про впровадження інноваційних технологій та перспективи розвитку нової української школи в закладі з метою формування життєвих компетентностей, виховання високоосвіченого, конкурентоспроможного випускника. Присутніх привітала завідувач міського методичного кабінету Валентина Руденко.
Далі роботу школи презентувала заступник директора Світлана Рогач. Найменші колегіанти – першокласники, – подарували гостям віршований дарунок про рідну школу та місто, а Яна Пожар, учениця 6-А класу, та ансамбль учнів початкових класів привітали піснею про Україну, мир та добро на рідній землі.
Досвідом роботи в напрямку національно-патріотичного виховання поділилась заступник директора Світлана Гаращенко.
Наступним етапом семінару була екскурсія навчальним закладом, під час якої гості оглянули всі навчальні кабінети, виставкові стенди «Науково-методична робота закладу», «Наші досягнення», «Подорожуємо світом» тощо, виставки дитячих малюнків, виставку літератури, яка є підсумком шкільної акції «Подаруй бібліотеці книгу!»
Далі учасники семінару відвідали різноманітні заходи, які підготували і високо ефективно провели педагоги школи №3-колегіуму. Учитель української мови та літератури Ганна Іщенко презентувала роботу шкільного методичного об’єднання вчителів-філологів. Учитель фізики Ольга Чуйко показала фрагмент уроку в 10 класі, а її вихованці – юні науковці-дослідники Анна та Анастасія Гетьман та Валентина Сенатор, розповіли про результативну участь у конкурсах «Інтел-Техно» та «Мирний космос». Учитель Інна Галета запросила гостей на урок біології в 9 класі, який провела у формі ділової гри. Учитель англійської мови Оксана Устименко презентувала результати участі педагогів та учнів закладу у міжнародних проектах. Цікавинкою цього насиченого враженнями дня стало спілкування гостей із Стівом Хопкрофтом, другом із Нової Зеландії, який вкотре завітав до школи, щоб зустрітись із своїми юними друзями.
Закінчилось знайомство із школою-колегіумом екскурсією до шкільного музею, яку провів учитель історії Сергій Мачуський, та відвіданням Смілянського футбольно-регбійного клубу, що працює на базі закладу.
Підводячи підсумки, директор та педагоги Звенигородської спеціалізованої школи № 3 висловили щиру подяку педагогічному колективу та адміністрації школи № 3-колегіуму за проведені на високому фаховому рівні заходи, за можливість побачити та отримати неоціненний досвід роботи колективу на шляху до підвищення якості освіти.

Заступник директора школи №3-колегіуму

Світлана Рогач

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *