Відкрита першість Сміли з футболу «Кубок Олімпа»

DSC_0631 (2)16-17 вересня на стадіонах “Авангард” та “Юність” відбулися змагання з футболу серед юнаків 2005-2006 років народження у рамках Відкритої першості Сміли з футболу “Кубок Олімпа”. Його ініціаторами та організаторами стала смілянська ДЮСШ “Олімп”. Активну підтримку організаторам надав відділ молоді та спорту. Варто зазначити, що цьогоріч на спортивну галузь міста міська влада виділила майже в 10 разів більше коштів, тож і відзнаки, нагороди та інше забезпечують за ці кошти. Поборотися за першість приїхали команди із Черкас, Звенигородки, Кропивницького, Білої Церкви. Смілу представили 2 команди – “Явір” (тренер Віталій Прудніков) та “Олімп” (тренер В’ячеслав Коломієць). Загалом було 8 команд. У перший день кожна команда провела по 3 зустрічі.

За результатами гри у групах команда “Явір” закінчила перший день змагань із 2 перемогами, 1 програшем та боролися за 1-4 місце на стадіоні “Авангард”.

Команда “Олімп” вийшла з групи із результатом – 2 зустрічі в нічию, 1 програш та змагалися за 4-8 місце на стадіоні “Юність”.

Переможців нагородили кубками, медалями та сувенірними вимпелами. Також відзначили Кубками кращого воротаря, захисника, напівзахисника та нападника.

DSC_0572 (2)DSC_0595 (2)DSC_0628 (2)DSC_0629 (2)DSC_0631 (2)