У Смілі відбулася нарада з учасниками АТО

26.04.2016 в сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч представників Черкаського обласного центру допомоги учасникам АТО (далі – Центр), міської та районної влади з учасниками АТО щодо допомоги учасникам АТО в лікуванні, реабілітації, соціальному захисті та адаптації, сім’ям загиблих учасників АТО.

У своєму виступі заступник міського голови Людмила Осейко розповіла про роботу органів місцевого самоврядування щодо допомоги учасникам АТО. За даними міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді у минулому році вдалося оздоровити 30 дітей учасників АТО в оздоровчому таборі «Тимурівець». За даними управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста учасникам АТО та членів сімей загиблих учасників АТО надано земельні ділянки 11-ти особам, дозволи – 30-ти особам.

Представник Черкаського обласного центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко розповів про роботу Центру, що діє на виконання Указу Президента України “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції” та наголосив на необхідності створення міськрайонної координаційної ради для учасників АТО з метою налагодження ефективної взаємодії з органами влади стосовно питань захисту і реалізації законних прав та інтересів учасників антитерористичної операції, членів їх родин, поранених військовослужбовців, сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *