У Смілі керівники правоохоронних органів зібралися на нараду щодо стану законності та протидії злочинності

координаційна-150x1508 серпня відбулася координаційна нарада під головуванням керівника Смілянської місцевої прокуратури Володимира Яценка. Участь нараді також взяли заступник прокурора Черкаської області Юрій Ковтун, представники Національної поліції в області, СБУ, органи державної влади та місцевого самоврядування щодо стану законності та протидії злочинності в Смілянському, Городищенському, Кам’янському, Чигиринському та Шполянському  районах, у тому числі її організованим проявам і корупції.

Відкриваючи нараду, очільник Смілянської місцевої прокуратури Володимир Яценко прокоментував результати роботи прокуратури упродовж І півріччя 2018 року, акцентуючи увагу присутніх на пріоритетних завданнях, визначених на сьогодні для правоохоронних органів.

Проблемні питання у боротьбі зі злочинністю та корупцією підкреслив заступник прокурора області Юрій Ковтун, який наголосив та необхідності вжиття ефективних та дієвих заходів, спрямованих на підвищення ефективності реалізації прокурорських повноважень.

Координаційна нарада відмітила зменшення рівня злочинності на території юрисдикції Смілянської місцевої прокуратури, поліпшення стану боротьби з корупційними злочинами, злочинами у бюджетній сфері та у сфері земельних відносин.

Також наголошено, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

 За підсумками наради визначено першочергові орієнтири спільних скоординованих дій правоохоронців, спрямованих на утвердження законності, посилення захисту прав громадян і протидії злочинності на території юрисдикції Смілянської місцевої прокуратури.

Інформація Смілянської місцевої прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *