У Смілі відбулася авторська лекція Андрія Новака, автора книги «Як підняти українську економіку»

dsc_0620-2У сесійній залі відбулася авторська лекція Андрія Новака – кандидата економічних наук, автора книги «Як підняти українську економіку». Андрій Новак має досвід роботи у великих українських компаніях, консультування українських політичних партій і політиків, радника прем`єр-міністра України, голови Комітету економістів України.
Послухати лекцію прийшли студенти 2-3 курсу Смілянського коледжу харчових технологій та викладачі, представники соціальних служб міста та депутати міської ради.
Лектор на прикладах інших країн розповів про функції економіки, виробництва, продажу та розподілу, детально та доступно доніс інформацію про те, які шляхи розвитку використовуються закордоном. Андрій Новак також розповів про те як можна підняти економіку нашої країни, дещо переглянувши основні законодавчі документи. Приміром, для ефективного розвитку варто було б додати до головного документу України – Конституції економічний розділ, де були б прописані такі граничні норми коливання національної валюти, процент соціально-орієнтованого бюджету та інші. Звернув увагу на механізми в країні, які впливають на економіку, серед яких імідж країни, а відповідно і ставлення до неї інших держав та акцентував на ролі професіональних менеджерів у розвитку.
Після лекції депутати міської ради, студенти та викладачі задавали питання Андрію Новаку. На завершення лектор подарував учасникам заходу авторську книгу «Як підняти українську економіку» та  підписав примірники усім бажаючим.

dsc_0623-2dsc_0632-2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *