У Смілі відбулася робоча зустріч первинної профспілкової організації поліції

11 листопада, відбулася робоча зустріч правоохоронців відділу поліції №2 Черкаського районного управління поліції з Головою первинної профспілкової організації ГУНП в Черкаській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції Валерієм Недопасом.

Профспілка Поліцейських Черкащини створена з метою здійснення представництва та захисту професійних, службових, трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів організації, а також для допомоги її членам у вирішенні різних проблем під девізом – «Захист та підтримка».
Під час зустрічі Голова профспілки поліції Валерій Недопас розповів присутнім про виконану роботу та досягнення організації.

З першого дня нападу російських окупантів на нашу державу профспілкова організація Черкащини впевнено й активно доводила й доводить, що дійсно є захистом та підтримкою працівників поліції й не лише Черкаської області.

Профспілкова організація зосереджує усі свої сили на реалізацію потреб поліцейських, які відряджені для несення служби на передову.

Окрім того, особливу увагу Валерій Недопас постійно приділяє евакуйованим поліцейським та членам їх родин, які потребують підтримки та допомоги.

Також, Валерій Недопас розповів правоохоронцям про переваги вступу у Первинну профспілкову організацію ГУНП в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.