У Смілі відбулась прем’єра кіножурналу «Байки»

байкиЧудового вересневого дня мені випала нагода відвідати прем’єру Міжнародного дитячого кіножурналу «БАЙКИ» (на запрошення однієї  родини), яка відбувалась у міському будинку культури.

Спочатку про кіножурнал, а потім – про нагородження…

Дитячий міжнародний кіножурнал “Байки” – це короткометражні серії по 5 (п’ять) – 10 (десять) хвилин. Серії можуть бути як гумористичні, так і пізнавальні. Кіножурнал “Байки” був створений 25 травня 2014 року. Саме тоді автор ідеї, а пізніше продюсер, а нині – генеральний директор, головний режисер, Олександр Молодцов провів перші кінопроби. У серіях беруть участь як діти від 5 років, так і дорослі. За 4 роки кіножурнал в Україні став брендом завдяки тому, що відкрився більш ніж в 40 містах. У кожному обласному і не тільки місті працює знімальна група, яка включає в себе програмного директора, координатора зйомок, оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, автора сценаріїв, режисера тощо. У дітей є хороша можливість спробувати себе вперше в кіно. Кіножурнал показує закадровий світ кіно, вчить і готує юних акторів до великих робіт в напрямку кінематографа. У 2016 році кіножурнал “Байки” став випускати свій глянсовий журнал “Байки”, завдяки якому з’явилася можливість не тільки бачити юних акторів на великому екрані, а також дізнатися про них побільше у друкованому виданні.

Прем’єра кіножурналу зібрала повну залу. Білий лімузин підвозив юних акторів до сходин, далі – кроки червоною доріжкою, представлення, квіти, оплески шанувальників, фотосесія.

І ось ведуча запрошує до зали на перегляд 16 серій, відзнятих у Смілі. Перегляд кожної невеличкої серії  завершується оплесками на адресу акторів.

Програмний директор (по Смілі) Оксана Аністратенко запрошує юних акторів на сцену, згодом до них приєднуються актори – батьки. Олександр Молодцов розпочинає церемонію нагородження. Більше 50 талановитих дітей Сміли змогли доторкнутись до творення кіно. Можливо, хтось із них обере нелегку професію кіномитця.

А чому стільки уваги цьому заходу? Саме тому, що про свої акторські здібності заявили й учні Нашої Першої! Наші зірочки кіно: Анєчка Тищенко (2-А), Ігор Плаксюк (3-А), Артем Каліна (7-А), Олександр Яремчук  (7-В) отримали Дипломи.

Наступний знімальний сезон у Смілі пройде у листопаді.

С.І. Палієва,  класний керівник 7-А класу,  ЗОШ №1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *