У Смілі вакцинуватимуть диких тварин від сказу, розкидаючи принади з літака

Смілянське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Черкаської області розпочинається осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом. Розповсюджуватимуть принади з вакциною орієнтовно 30-31 жовтня в залежності від погодніх умов.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Увага! При виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому. Не розламуйте та не розбивайте виявлені принади з вакциною.

Держпродспоживслужба наголошує, що ліквідація сказу навіть на значних територіях нашої держави цілком реальна справа за умови проведення комплексних заходів та наполегливої праці фахівців ветеринарної служби, лісового та мисливського господарств, місцевого самоврядування, житлово-комунальних служб та громадських організацій.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *