У Смілі заборонено використовувати піротехніку

prazdnik5a43544638b9f28 грудня під час проведення у виконавчому комітеті громадських діалогів, знову було піднято питання щодо результативності виконання громадою міста рішення міської ради від 08.10.2014 р № 56-8/VI “Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів та додержання тиші у м. Сміла”, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

У рішенні зазначено, що до закінчення антитерористичної операції, яка відбувається на території України, заборонено використання піротехнічних виробів у місті. Рішення міської ради було прийнято з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, забезпечення прав і законних інтересів мешканців міста, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошеної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, частого оголошення жалоби за загиблими в антитерористичній операції смілянами й українцями.

Рішенням міської ради було рекомендовано Смілянському відділу поліції взяти на контроль заборону використання піротехнічних виробів та додержання тиші на території міста, забезпечити виконання даного рішення. 

Шановні сміляни! Напередодні свят, зустрічі Нового 2018 року, в пам`ять про всіх полеглих за свободу України проти російської агресії, бажаючи здоров`я пораненим та полоненим, дякуючи всім учасникам АТО, виконавчий комітет міської ради закликає Вас утриматися від використання піротехнічних виробів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *