У Смілі тривають заходи щодо легалізації трудових відносин між працівниками та роботодавцями

так легальній зарплатіДля захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками, розпорядженням міського голови від 16.01.2021 № 11р у Смілі утворили міжвідомчу робочу групу.

Група займається реалізацією рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка буде здійснювати обстеження суб’єктів господарювання міста на постійній основі.

З 26 січня членами робочої групи провели 134 обстеження суб’єктів господарювання міста шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності.

Проте, незважаючи на проведення роз’яснювальних заходів щодо вимог діючого трудового законодавства, оформлення найманих працівників належним чином є проблемою в місті.

Працівники, трудові відносини з якими оформлені відповідно до чинного законодавства, мають гарантії передбачені законодавством про працю та є захищеними.

Увагу роботодавців Смілі звертають на те, що незадекларована праця, незважаючи на можливу короткострокову вигоду, негативно впливає на ведення бізнесу та має фінансові ризики. Зоврема, під час перевірки інспектори праці можуть накласти на порушників відчутний штраф за порушення трудового законодавства.

Тож, роботодавцям Сміли пропонують негайно зареєструвати належним чином трудові відносини зі найманими працівниками.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *