У Смілі тривають роботи із усунення аварійної ямковості

ремонт дорігЩо і де нині роблять розповів під час прямого ефіру міський голова Сергій Ананко. Так, на вулиці Віри Гордієнко нині роботи завершено. Щодо продовження цих робіт до вулиці Шмідта, то цього року у комунальників дуже багато заявок, тому, якщо будуть встигати, то до кінця сезону ремонтних робіт, повернуться до цієї вулиці.

Нині далі лататимуть вулиці Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, Мазура та Кармелюка. Там дуже багато ям, які потрібно усунути і дуже великий трафік руху. На дорогах також почав працювати автомобіль усунення аварійної ямковості.

Окрім ям також працюють над усуненням тріщин, щоб зберегти асфальтобетонне покриття. Цей автомобіль у Смілі, який працює по найму, допомагатиме підтримувати дорожнє покриття у належному стані.

Також, розпочато процедуру тендерних закупівель щодо вулиці Івана Мазепи та Івана Федорова.

Заплановано провести ремонт аварійних ділянок на дорогах по зазначеним вулицям. Щодо вулиці Громова, якщо дозволятимуть погодні умови, то проводитимуть роботи і там.

Щодо вулиці Ржевська. Там, на жаль, неможливо нині підлатати дорогу, провести роботи із усунення ямковості. Покриття на цій дорозі на стільки розбите, що потрібен лише капітальний ремонт. Цьогоріч капремонти не проводять, є відповідна постанова Кабміну, згідно з якою капремонт не фінансують . Така ж ситуація на вулиці Івана Франка. Нині там роботи проводити не будуть, але про ці проблемні дороги міська влада пам’ятає, тож, як тільки буде можливість, ремонт там зроблять.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.