У Смілі триває робота з реалізації громадських проєктів

106006728_1129015930798866_4232230607143690056_n25 червня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося робоче засідання щодо проведення подальших організаційних робіт з реалізації проєкту-переможця “Парклет “LifeZone” (лавка-міні-парк). Проєкт реалізовують за програмою”Громадсьський бюджет міста”, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

За участю автора проєкту Ірини Огус, членів координаційної ради з питань громадського бюджету, керівників управління ЖКГ та управління архітектури були детально обговорені робочі моменти реалізації проєкту.

Питання розглянули у комплексі з подальшим розширенням та благоустроєм зони відпочинку навпроти центрального відділення Укрпошти та поруч розташованого кафе, освітленням території.

Сьогодні безпосередньо на місці спеціалісти провели обміри території та остаточно обговорили варіант парклету.

Начальник управління архітектури Михайло Клименко розробить ескіз, який дасть можливість спеціалістам управління ЖКГ наступного тижня сформувати технічне завдання з подальшим виставленням замовлення на сайті “Прозорро”.

До речі, смілянські підприємці, які працюють у напрямку виготовлення таких майданчиків, зможуть також взяти участь у реалізації проєкту.    

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *