У Смілі триває перевірка котелень | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

У Смілі триває перевірка котелень

DSC_0363 (2)У Смілі комісійна перевірка котелень проводиться вперше за 7 років. Спеціально створена рішенням виконкому комісія, до складу якої увійшли представники міського виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств та інші фахівці, 9 серпня відвідала котельню №1, що на території КП “ВодГео”. Прийшли сюди також представники ТОВ “Сміла Енергоінвест”. З 2010 року детальної перевірки обладнання власниками комунального майна не проводилось і без відповідної комісії доступу до котелень не було, зазначає начальник КП “Смілакомунтеплоенерго” Володимир Прусс, тож нині нарешті є змогу подивитися,  в якому стані комунальне майно після того, як воно перебувало у користуванні іншої організації.

Громадськість, яка на початку літа зверталася до міської влади з проханням провести комісійну перевірку обладнання котелень, також виявила бажання подивитись на стан обладнання на власні очі. Однак, у приміщення допустили лише членів комісії, так як це об’єкт підвищеної небезпеки.

В першу чергу постало питання, на якій підставі приватний теплопостачальник зірвав пломби, які поставив КП “Смілатеплокомуненерго” 26 липня. Щодо цього факту складено акт. Комісія провела візуальний огляд обладнання у котельні, фактичний робочий стан буде видно лише при запуску котелень. Разом з цим, представники комунального теплопостачальника провели інвентаризацію обладнання, що стоїть на балансі міста та перевірили його фактичну наявність та стан. Комісія відповідну роботу проведе  і на інших котельнях Сміли.

DSC_0354 (2) DSC_0352 (2) DSC_0344 (2)DSC_0359 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *