У Смілі триває акція “16 днів проти насилля”

З 25 листопада по 10 грудні, в Україні проходить акція «16 днів проти насильства» в рамках якої проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.
Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.
Проблема сімейного насильства на сьогоднішній день є дуже гострою, тому працівники центральної дитячої бібліотеки не могли залишитися осторонь цієї важливої теми.
В приміщенні центральної дитячої бібліотеки для учнів І-Б курсу ліцею спеціалістом Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Старинець була організована та проведена цікава зустріч у формі тренінгу.
З перших хвилин працівник служби привернула увагу дітей цікавими заняттями, психологічними тестами, логічними завданнями. Захід пройшов в надзвичайно позитивній і невимушеній атмосфері. Ліцеїсти дізналися для себе багато корисної та цікавої інформації, були щирими активними і відвертими у своїх відповідях під час тренінгу.

За інформацією центральної дитячої бібліотеки

Офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *