У Смілі триває підготовка до сесії

У Будинку рад відбулося засідання комісії з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування під керівництвом Людмили Бандурко. Розглянули 29 питань.

Депутати розглянули ряд звернень щодо поновлення договорів оренди землі фізичним особам підприємцям, надали дозволи на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та на розроблення технічної документації із землеустрою.

Також, обговорили питання затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та внесли зміни до раніше ухвалених рішень ради.

Комісію з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності провела Юлія Любченко. Члени комісії опрацювали 12 питань порядку денного: затвердили звіт про виконання бюджету Смілянської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року та затвердили Стратегію розвитку Смілянської громади до 2027 року.

На інші питання, в процесі обговорення депутати отримали відповіді доповідачів та внесли свої пропозиції.

Всі проєкти рішень депутатами опрацьовані і рекомендовані на затвердження чергової сесії міської ради.

З детальними порядками денними постійних комісій та проєктами рішень сесії можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.