У Смілі тенденція захворюваності – на рівні звичайних показників

грип і грвіЯк повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook начальник Смілянського відділу охорони здоров’я, Микола Стуженко, епідемічна активність у Смілі щотижнево контролюється.

«Поки маємо звичайну тенденцію зросту захворюваності для цієї пори, приводів для тривоги в Смілі відсутні, а особливо для коронавірусу 2019-nCoV», зазначає Микола Анатолійович.

Загалом же, 4-й тиждень 2020 року в Черкаській області на грип та ГРВІ захворіли 6398 осіб. Показник загальної захворюваності на 3,4 % нижче обласного епідемічного порогу. З числа захворілих – 4006 дітей віком (62,6%). Про це інформують у Черкаськокому обласному лабораторного центрі МОЗ України.

Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дітей та серед дорослих збільшився на 34,7% та на 23,3% відповідно.

За звітній тиждень в області не зареєстровано летальних випадків від грипу.

Показники захворюваності на 100 тисяч населення за тиждень були вище обласного у Смілянському, Кам’янському, Уманському, Корсунь-Шевченківському та Шполянському районах, а також у Черкасах.

З лікувально-профілактичних закладів області до вірусологічної лабораторії центру надійшло 5 матеріалів від хворих з підозрою на грип, три результати позитивні, виділено грип типу А (Н1).

За звітний тиждень проти грипу щеплено 73 особи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.