У Смілі та Золотоноші рятувальники провели уроки безпеки для учнів

154376205_3778522688851011_1223300868712658409_oПрацівники Служби порятунку розповіли про пожежі, їх причини та першочергові дії у випадку виникнення вогню. Окремо співробітники ДСНС розповіли про небезпеку, яку можуть нести невідомі предмети, адже вони можуть бути вибухонебезпечними і здетонувати.

Аби вберегти підростаюче покоління від можливих небезпек, аналогічні уроки провели і смілянські рятувальники серед учнів 7-8 класів Костянтинівської ЗОШ, на яких детально розповіли про правила поводження та першочергові дії школярів, у випадку виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні, а саме:
– не чіпати руками;
– не бутсати ногами;
– не кидати у вогонь;
– повідомити дорослих;
– зателефонувати до Служби порятунку за номером «101».

Рятувальники також продемонстрували учням новий автомобіль, який знаходиться на бойовому чергуванні та залучається на ліквідацію дорожньо-транспортних пригод. Діти не тільки слухали повчальні розповіді рятувальників, а і власними руками змогли доторкнутися до спеціального інструменту.

Під час зустрічі співробітники ДСНС донесли школярам основні правила безпеки, наголосили на забороні використання відкритого вогню та закликали берегти своє життя.

Дотримання простих правил безпеки вбереже від біди,- головна теза, що намагалися донести рятувальники до школярів.

Такі ж уроки безпеки провели серед школярів сіл Пальміра та Гельмязів Золотоніського району, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *