У Смілі та селах провели перевірку закладів на дотримання правил карантину

260960028_4653744344705800_3324000354040414901_nУ Черкаському районі провели черговий рейд щодо дотримання закладами торгівлі та громадського харчування протиепідемічних заходів на період дії карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.
Перевірки відбулись у Смілі, селах Балаклея, Костянтинівка та Яснозір’я.

Робоча група Черкаської районної державної адміністрації, до складу якої входять працівники райдержадміністрації, управління поліції, територіальних підрозділів управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, обласного центру контролю та профілактики хвороб, провели моніторинг дотримання правил „червоної“ зони карантину.

Перевірили наявність відповідних документів (сертифікатів, тестів), а також дотримання маскового режиму в працівників та відвідувачів закладів. Загалом перевірено 21 суб’єкт господарювання, з яких:
– 3 заклади громадського харчування,
– 18 торговельних точок (7 продовольчих магазинів, 11 – непродовольчих).
☝Під час перевірки об’єктів торгівлі непродовольчими товарами виявлено порушення, складено 2 адміністративних протоколи.

Також виявили заклади, які припинили свою діяльність під час дії „червоного“ рівня епіднебезпеки на території району, повідомили у Черкаській РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *