У Смілі та районі вшанують пам’ять жертв війни в Україні

img_20200616_10064816 червня міський голова Олексій Цибко, секретар міської ради Віктор Федоренко та голова районної ради Володимир Грошев обговорили спільні міськрайонні заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Напередодні відбулося розширене засідання організаційного комітету за участі представників ветеранської організації, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету.

Карантинні заходи та обмеження не дали можливості у повній мірі провести заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.

Представники влади та ветеранської організації у травні відвідали на дому частину ветеранів Другої світової війні.

Міський голова та голова районної ради, підкреслив, першочергове завдання влади – соціальний захист ветеранів Другої світової війни, збереження  пам’яті молодим поколінням про трагічні сторінки історії України ХХ століття, узгодили проведення міськрайонних заходів.

Першочергово представники влади, ветеранських організацій міста та району планують відвідати свідків Другої світової війни, вручити продуктові набори та пам’ятні медалі з нагоди 75-річчя Перемоги.

22 червня сміляни символічно о 4-00 годині ранку покладуть квіти до Меморіалу Слави у центральному міському парку.

Протягом дня відбудуться на території міста та району вібудуться покладання квітів, а також зібрання у міському Будинку культури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *