У Смілі студента, який “мінував” школи та грабував людей, відправлять до психлікарні

У Смілі винесли вироку юнаку, який повідомляв про нібито мінування шкіл та грабував людей. Він є студентом 1-го курсу місцевого центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Тепер його примусово помістять до психіатричної лікарні, інформує сайт “Про ВСЕ”.

Наприкінці січня минулого року хлопець, бувши на той момент учнем однієї зі шкіл Сміли, зателефонував на спецлінію та повідомив, що у двох навчальних закладах міста невдовзі стануться вибухи. Правоохоронці згодом з’ясували, що інформація є неправдивою.

За місяць після цього він зі своїм знайомим жорстоко побив випадкового перехожого та відібрав його речі. Згодом зловмисник самостійно пограбував ще одного чоловіка, забравши гроші.

Впродовж майже всього року молодик, обкрадав своїх знайомих, залазив до чужих домівок та одного разу вкрав із магазину елітний алкоголь.

Під час розслідування експерти повідомили, що у хлопця є психічні розлади і він може бути небезпечним для суспільства.

Смілянський міськрайонний суд ухвалив застосувати до юнака примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації його до психіатричної лікарні зі звичайним типом нагляду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.