У Смілі відбудеться конкурс для перевізників

На офіційному сайті міської ради оприлюднено інформацію про конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, при проведенні конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що знаходяться в межах території Смілянської міської територіальної громади.

Організатор проведення конкурсу – Виконавчий комітет Смілянської міської ради.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 18 серпня 2023 р. о 11:00 год за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37, 2-й поверх, малий зал засідань Смілянської міської ради.

Для отримання бланка заяви для участі у конкурсі, подання документів щодо участі у конкурсі та отримання додаткової інформації звертатися в управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради: м.Сміла, вул. Севастопольська, 58 каб. № 1.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 17:15 03 серпня 2023 року.

Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, при проведенні конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що знаходяться в межах території Смілянської міської територіальної громади є на офіційному сайті міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.