У Смілі служба у справах дітей провела «Родинне свято»

Родина – це колиска людства, її майбутнього. Родина це те, що може і повинна мати кожна дитина, це найголовніше, що дорослі можуть і мають дати дітям.

Безмежною любов’ю, гарячим серцем, родинним теплом зігрівають 84 опікуна і піклувальник 107 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в їх сім’ях. Переважна більшість опікунів та піклувальників (97%) є родичами цих дітей.

Виховання дитини – це складна, кропітка, щоденна праця.

Щоб допомогти дитині пізнати себе та світ, зрозуміти правила життя в соціумі, знайти себе та визначити своє місце в суспільстві, опікуни та піклувальники долають тернистий шлях, що складається із дитячих хвороб, невиконаних бажань, різного роду непорозумінь та неприємностей; підліткового бажання швидше стати дорослими та доволі спілкуватися з друзями як на вулиці, так і в соціальних мережах, не прислухатися до порад, не виконувати вказівки, робити лише те, що подобається; юнацького першого кохання та максималізму. По крихті збирають вони успіхи та досягнення своїх дітей і мріють про те, що в майбутньому їх діти стануть визнаними співаками, артистами, танцівниками, художниками, майстрами декоративно-прикладного мистецтва.

Щоб підтримати прагнення опікунів і піклувальників, заохотити дітей до творчого розвитку та нових успіхів 19 квітня 2016 року служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради в малому залі міського Будинку культури провела «Родинне свято», на якому були присутніми: опікуни та піклувальники разом з підопічними дітьми, заступник міського голови Людмила Семенівна Осейко та спеціалісти управлінь та відділів міського виконавчого комітету, які опікуються долями дітей. Опікуни та піклувальники були проінформовані про зміни в чинному законодавстві щодо матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх майнових і житлових прав, оздоровлення та санаторного лікування, професійного навчання дітей.

Створити комфортну та затишну атмосферу родинного свята допомогли роботи підопічних дітей, які брали участь у виставці «Світ дитячої фантазії», де були представлені малюнки, вишиті бісером картини, вироби із пластиліну, кольорового паперу, кольрових стрічок, гудзиків, природнього матеріалу. Протягом свята дітвора встигла розчулити присутніх своєю вокальною майстерністю (Жмурко Аміна), вмінням декламувати вірші (Мандров Анатолій і Борщ Єлизавета) та хореографічними здібностями (Жахалова Аліна і Будакова Анастасія). Несподіваним сюрпризом став авторський вірш опікуна Тетяни Анатоліївни Городиської «Про рідне місто Смілу», який дуже виразно та емоційно презентував присутнім її підопічний онук Мандров Анатолій.

Заступник міського голови Людмила Семенівна Осейко привітала присутніх, 23 дітям вручила подяки та солодкі подарунки за участь у виставці та за виконавську майстерність. Вона подякувала всім опікунам і піклувальникам за їх успіхи у вихованні та розвитку дітей і вручила 37 подяк опікунам і піклувальникам за активну життєву позицію і творчий підхід у вихованні та розвитку дітей. Людмила Семенівна побажала присутнім здоров’я, миру, спокою і любові в родинах.

Служба у справах дітей висловлює глибоку вдячність директору міського Будинку культури Анатолію Івановичу Шулежку за допомогу щодо підготовки залу до проведення заходу та звукооператору Хаврінку Костянтину Євгеновичу за технічну підтримку під час проведення «Родинного свята».

Служба у справах дітей
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *