У Смілі скликали позачергове засідання комісії ТЕБ і НС у зв’язку з тим, що опалювальний сезон не розпочався

img_20201029_091245_229 жовтня підголовуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Головне питання, яке розглянули на засіданні – про ситуацію, яка склалась на території міста у зв’язку із несвоєчасним запуском централізованого опалення, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Розпочатися, відповідно до рішення виконкому, опалювальних сезон мав би з 26 жовтня.

Заступник міського голови повідомив, що на сьогодні КП «Смілакомунтеплоенерго» не спроможне подавати тепло мешканцям міста, тож без теплопостачання залишаються школи, медзаклади та інші установи та будинки.

Заступник директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець зазначив, технічно всі котельні міста готові постачати тепло, але АТ «Черкасигаз» відмовляється усунути видимі фізичні розриви газових магістралей, про що повідомили відповідним листом.

Враховуючи вищевикладене та з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації, комісія ухвалила рішення щодо:

  • ситуацію, яка склалась, у зв’язку з відсутністю централізовано теплопостачання, визначити як надзвичайну подію;
  • КП «Смілакомунтеплоенерго» вжити необхідні заходи щодо перерахунку виділених коштів постачальнику газу для придбання газу;
  • АТ «Черкасигаз» та Смілянському відділенню АТ «Черкасигаз» в найкоротший термін усунути видимі фізичні розриви газових мереж та відновити газопостачання на котельні КП «Смілакомунтеплоенерго»;
  • КП «Смілакомунтеплоенерго» прийняти природний газ та розпочати подачу теплоносія споживачам в повному обсязі.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *