У Смілі шукатимуть кошти на купівлю 25 кисневих концентраторів

комісія теб і нс Під головуванням заступник міського голови – заступника голови комісії з питань ТЕБ та НС Павла Іщенка відбулося позачергове засідання комісії.

Розглянули питання про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених COVID-19 та виникнення надзвичайних ситуацій на території Сміли.

Лікар-епідеміолог Смілянського відділення Черкаського обласного лабораторного центру Сергій Клочан повідомив, що протягом останніх двох тижнів щоденний приріст нових випадків захворювання на COVID-19 по місту складає в середньому 30 осіб на добу.

З початку пандемії, станом на 5 жовтня, захворіли на коронавірус 798 смілян, з них 259 осіб одужали.

В.о. начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради Олег Левін повідомив, що у зв’язку з різким зростанням захворюваності на COVID-19 у Смілі, включенням міської лікарні до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, необхідні додаткові кошти з місцевого бюджету в сумі 500 000 грн. для купівлі 25 кисневих концентраторів. Цими концентраторами проводитимуть киснево-повітряу терапію для хворих.

У підсумку комісія одноголосно вирішила доручити відповідним відділам та управлінням виконавчого комітету Смілянської міської ради підготувати проекти рішень, які винесуть на розгляд виконавчого комітету. Також мають бути визначені джерела і порядок фінансування заходів щодо уникнення надзвичайної ситуації в Смілі та запобігання її можливих негативних наслідків.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *