У Смілі напрацьовують пропозиції для програми «Безпечне місто»

30711955_571172736583191_6676863923938918400_n_013 квітня під головуванням міського голови О.Цибка відбулося друге  засідання робочої групи з питань моніторингу громадської безпеки і громадського порядку на території міста та розробки програми «Безпечне місто». У засіданні взяли участь представники відділу поліції, керівники трьох громадських формувань, що отримали право на використання травматичної зброї, керівники громадських організацій міста. Секретар ради Костянтин Синьогуб проінформував про роботу виконавчого комітету у питанні придбання камер відеоспостереження, закриття закладів, у яких наявні ігрові автомати. Секретар ради запропонував керівникам громадських формувань долучитися до справи наведення громадського порядку у місті, затронув питання боротьби з бракон`єрством під час нересту.

Керівник спілки учасників АТО Олександр Байда затронув питання щодо спільної роботи поліції та громадських формувань у бороьбі з продажею наркотиків.

Костянтин Синьогуб запропонував визначити проблемні зони, проблемні місця, об`єднатися громадським формуванням навколо комунального підприємства «Варта», створити нову координаційну раду та визначитися з її складом.

Було вирішено сформувати штаб у кількості 9-ти осіб, координатором у напрацюванні пропозицій визначено Ігоря Діденка – голову міської спілки ветеранів війни в Афганістані.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *