У Смілі розпочалася спартакіада серед 18 виробничих підрозділів Одеської магістралі

магстральНаприкінці минулого тижня у спортивному залі ФСК «Локомотив» ст. ім. Т. Шевченка змаганнями шахістів розпочалася Спартакіада 2018 року  серед виробничих підрозділів Шевченківського регіону. 28 учасників представляли 18 залізничних підприємств.

Про це інформує «Магістраль».

Турнір виявив кращих майстрів у 3-х групах. У першій групі перемогу здобули христинівські колійники, друге місце посіли теж колійники, але шевченківські, третє місце – у христинівських локомотивників;

У другій групі переможцями стали шевченківці — представники вагонної дільниці, енергетики і працівники з дистанції сигналізації та зв’язку;

В третій групі таблицю очолили дебютанти Спартакіадних змагань —  спортсмени з Христинівського моторвагонного депо,   друге і третє місця — у черкаських і корсунських колійників.

Призери змагань нагороджені пам’ятними кубками, дипломами та медалями.