У Смілі розпочалася боротьба за Кубок міста з футболу

10 жовтня на стадіоні “Юність” розпочалися змагання Кубку міста з футболу. Ці змагання щорічні і вже традиційні у спортивному календарі нашого міста. Побажання гарного настрою, запеклої боротьби та перемоги найсильнішим адресували учасникам організатори змагань – відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту і федерації футболу Сміли.
Цьогоріч у проведенні Кубку міста кілька змін. Перше – дата проведення. Зазвичай ці змагання відбуваються навесні. Нині ж їх приурочили ювілейній даті – 110- річчю смілянському футболу. Окрім того цьогорічний Кубок міста став повністю молодіжним. У футбольних баталіях зійшлися команди студентів та страшокласників. Позмагатися за першість прибули 4 команди – зі смілянського коледжу харчових технологій, промислово-економічного коледжу, центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, а також збірна команда шкіл міста.
Відкрив боротьбу за Кубок міста матч між збірною командою шкіл та промислово-економічного коледжу. Підтримати своїх футболістів на стадіон прибули вболівальники. Не зважаючи на осінню погоду, хоч і досить теплу, на полі було гаряче. У другому матчі зустрілися команди центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів та коледжу харчових технологій.
Фінал Кубку міста з футболу відбудеться за тиждень, 17 жовтня на стадіоні “Авангард”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *