У Смілі розпочала працювати мобільна група щодо протидії домашньому насильству

184701902_1116913275460871_1263833934173031253_nІз травня на території Сміли та Умані запрацювали позаштатні мобільні групи реагування на факти вчинення домашнього насильства.

До складу груп увійшли по дванадцять працівників поліції, які пройшли відповідне навчання.

Основними завданнями цих груп є запобігання та протидія вчиненню домашньому насильству, інформування постраждалих осіб про їхні права, організації, які надають соціальні послуги та їх перелік, вжиття превентивних заходів, зокрема: проводити профілактичну роботи з кривдниками. виносити термінові заборонні приписи, документування адміністративних та кримінальних правопорушень.

Загалом, перша мобільна група реагування на домашнє насильство на території області створена у вересні 2019 року та діє на території м. Черкаси. Тому, враховуючи позитивну динаміку діяльності групи з травня на території Сміли та Умані також запрацювали дві аналогічні групи.

Враховуючи непоправні наслідки, до яких призводить домашнє насильство, громадян просять не замовчувати такі факти та у разі його вчинення щодо Вас, рідних, друзів, знайомих чи навіть сусідів терміново звертатись до поліції за номером 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *