У Смілі рятувальники провели заняття з безпеки для працівників підприємства

Як діяти у разі пожежі та хімічної загрози, куди звертатися якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет та як правильно надати першу домедичну допомогу потерпілому — про все це дізналися працівники одного із підприємств міста під час безпекового заходу, який влаштували надзвичайники.

Заняття поділили на кілька безпекових локацій: пожежна, мінна та домедична.

У зоні пожежна безпеки присутні ознайомилися із діями під час виникнення пожежі на підприємстві та практично відпрацювали методи користування вогнегасником. Активну учать у заході приймала і добровільна пожежна дружина об`єкта.

Наступна локація — домедична допомога. Там представники Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продемонстрували присутнім як правильно робити реанімаційні заходи та накладати джгут і пов`язку при кровотечах. Команда Дружин юних рятувальників-пожежних “Вогнеборці” також ділилися набутими знаннями.

Наостанок — локація мінна безпека. Тут піротехніки ДСНС продемонстрували різні види вибухонебезпечних предметів, розповіли про їх небезпеку, працівники підприємства дізналися як діяти якщо знайшли вибуховий предмет.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.