У Смілі рятувальники навчали студентів як користуватися вогнегасниками

24 жовтня співробітники Черкаського районного управління ДСНС завітали до Смілянського центру підготовки й перепідготовки робітничих кадрів, де провели протипожежне тренування з елементами евакуації та гасіння умовної пожежі.

Початком практичного відпрацювання стала подача звукового сигналу про виникнення пожежі. З отриманням сигналу всі учасники тренування провели заходи відповідно до інструкції щодо дій в разі пожежі, й у встановленій послідовності здійснили евакуацію з будівлі навчального закладу.

Далі рятувальники продемонстрували студентам та викладачам як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками. Присутні самостійно спробували ліквідувати умовну пожежу, відчувши себе справжніми вогнеборцями, що викликало у підлітків справжнє захоплення.

Такі заняття співробітники ДСНС проводять на постійній основі, для того, щоб у майбутньому молодь не розгубилася під час виникнення надзвичайної події, а оперативно змогли евакуюватись й за потреби загасити незначне займання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.