У Смілі призначили стипендії творчо обдарованим дітям та молоді

Доброю традицією в нашому місті є відзначення юних талановитих смілян – переможців наукових олімпіад, конкурсів, фестивалів і змагань міжнародного й всеукраїнського рівнів – стипендією, що призначається як фінансова підтримка за досягнуті високі результати, вагомий внесок у розвиток міста та молодіжного руху, формування позитивного іміджу молодіжного лідера з високими морально – етичними якостями й патріотичними почуттями.
Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.02.2017 № 27 «Про призначення стипендії творчо обдарованим дітям та молоді на період з січня по червень 2017 року», стипендії на наступні півроку призначено:
1) Бойко Марії, учениці спеціалізованої школи №5, лауреату ІІІ премії п’ятого Міжнародного конкурсу «Перлина Прикарпаття» та дипломанту І Міжнародного мистецького фестивалю країн карпатського регіону «Карпатський простір»;
2) Бриндаку Євгенію, учню природничо-математичного ліцею, вихованцю БДЮТ, за І місце в особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» у Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного туризму;
3) Васильєву Олександру, учню ЗОШ №6, вихованцю ДЮСШ «Олімп», за ІІІ місце у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное на дистанції 500м у класі К-2;
4) Корнійчук Анні, учениці спеціалізованої школи №5, лауреату ІІ премії п’ятого Міжнародного конкурсу «Перлина Прикарпаття» та дипломанту І Міжнародного мистецького фестивалю країн карпатського регіону «Карпатський простір»;
5) Коротич Анні, учениці спеціалізованої школи  №5, за І місце з бігу на 60м та у метанні м’яча, ІІ місце у стрибках у довжину, здобуті у XXIII Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з обмеженими фізичними можливостями;
6) Куготу Дмитру, учню ЗОШ№6, вихованцю спортивно-оздоровчого клубу «Аякс», за І місце у кубку України та ІІ місце у чемпіонаті України з мотокросу;
7) Курінній Ангеліні, учениці ЗОШ № 10, учениці Смілянської дитячої школи мистецтв, за І місце у XIV Всеукраїнському дитячому конкурсі пам’яті П.І.Чайковського;
8) Погорілій Еліні, учениці спеціалізованої школи  №5, лауреату І премії п’ятого Міжнародного конкурсу «Перлина Прикарпаття» та дипломанту І Міжнародного мистецького фестивалю країн карпатського регіону «Карпатський простір»;
9) Сидоренко Дар’ї, учениці природничо-математичного ліцею, вихованці ДЮСШ «Олімп», за І місце у чемпіонаті Світу з хортингу у розділах «двобій» та «сутичка»;
10) Силці Владиславу, учню  школи № 3-колегіум, вихованцю громадської організації «Смілянський дитячо-юнацький спортивний клуб «Локомотив», за ІІ місце у відкритих Всеукраїнських героїко-патріотичних змаганнях з веслування на байдарках і каное на дистанціях 200м і 500м у класі С-2;
11) Стахурському Давиду, учню ЗОШ №2, за ІІ місце у складі збірної команди Черкаської області у фіналі XXIII Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з футболу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями;
12) Федоренко Олександрі, учениці ЗОШ№11, вихованці БДЮТ, за І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва;
13) Цаподою Данілу, учню ЗОШ№ 7, вихованцю ДЮСШ «Олімп та спортивного клубу «Восток», за ІІ місце (ката командні, куміте командні) та ІІІ місце (куміте) у Всеукраїнських змаганнях «Кубок Нації» з фунакоші шотокан карате;
14) Шейко Маргариті, учениці ЗОШ№11, вихованці БДЮТ, за ІІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва;
15) Шуляченку Антону, учню природничо-математичного ліцею, вихованцю громадської організації «Смілянський дитячо-юнацький спортивний клуб «Локомотив», за ІІ місце у відкритих Всеукраїнських героїко-патріотичних змаганнях з веслування на байдарках і каное на дистанціях 200м і 500м у класі С-2 та на дистанції 200м у класі С-1.
Грамотою виконавчого комітету Смілянської міської ради будуть відмічені тренери, творчі керівники та викладачі, які підготували стипендіатів:
Тетяна Антоневич  – керівник гуртка «Геологічне краєзнавство» БДЮТ; Лариса Голубнича  – викладач фортепіано міської дитячої школи мистецтв; Дмитро  Гусєв – тренер-викладач ДЮСШ «Олімп»; Ніна Дем’яненко  – тренер-викладач КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради»;Юрій   Кириленко – тренер ГО «Смілянський дитячо-юнацький спортивний клуб «Локомотив»; Олена  Корсун  – керівник гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою орігамі БДЮТ; Анатолій Левченко – тренер-викладач ДЮСШ «Олімп», ГО «Спортивний клуб «Прайд»; Ольга Михальченко  – вчитель музичного та образотворчого мистецтва спеціалізованої школи  № 5; Сергій  Цаподой  – тренер-викладач ДЮСШ «Олімп», міськоїГО «Спортивний клуб «Восток».
Тож, щиро вітаємо стипендіатів, їх керівників та батьків! Бажаємо нових творчих злетів, підкорення нових спортивних висот, а також міцного здоров’я, сили духу, віри в себе, наснаги та оптимізму!

Наталія Маслюк
начальник відділу молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *