У Смілі привітали волонтерів

5 грудня – міжнародний День волонтера. Наразі волентери України — це, так звана, мобільна резервна армія нашої держави, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, тероборону та кожну людину, яка цього потребує. Волонтери — герої нашого тилу, вони роблять все можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу.

У Смілі до волонтерства долучились і діти, і дорослі. Деякі історії вражають до глибини душі. Хтось співав у людних місцях і заробляв кошти, хтось продавав створене власноруч і віддавав все нашим захисникам, хтось, ризикуючи життям, возить вантажі на передову, а хтось не спить ночами і збирає по всім-усюдам найнеобхідніше для військових.

До Дня волонтера у малому залі Будинку рад зібралися представники громадських, релігійних організацій, об’єднань смілян, які займаються волонтерством. Подякували тут і представникам усіх закладів освіти Сміли.

Всі разом ці люди – наш міський потужний волонтерський фронт. Звісно, у залі були далеко не всі, хто займається у нашій громаді волонтерством, але праця кожного важлива і неоціненна.

– Пишаюсь, що живу в один час і в одному місті з такими людьми. Щиро дякую кожному за зусилля, хвилювання, терпіння, безсонні ночі, чуйність, відважність, сміливість, за те, що робите велику справу, не вимагаючи нічого натомість. Кожен на своєму місці, але всі заради одного: щоб одного дня усі ми жили у мирній країни, на вільній та незалежній українській землі! – зазначив у вітальному слові міський голова Сміли Сергій Ананко.

Окрім щирих вітань волонтери та представники організацій отримали подяки та квіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.