У Смілі привітали військовослужбовців та передали їм автомобілі

6 грудня, у День Збройних сил України, у Смілі привітали військовослужбовців. Із нагоди свята захисникам передали автомобілі.

День Збройний Сил України – це найшанованіше свято. Адже це свято тих, хто нині захищає нашу землю від ворога, від кого зараз залежить бути Україні вільною державою чи ні.

На заході були представники всіх військових підрозділів, що дислокуються у Смілі. В урочистій атмосфері разом з начальником Черкаської РВА Валерію Бандурко міський голова Сергій Ананко потис руки бійцям та вручив подяки за їх мужність і героїзм.

Силам територіальної оборони Черкаського району, підрозділам військово-морської піхоти та сухопутних військ було вручено ключі від 3 транспортних засобів для виконання бойових завдань.

Легковий автомобіль придбаний завдяки директору СТОВ «Зоря» с. Руська Поляна Миколі Дарієнку, а два вантажні автомобілі, придбані завдяки агропідприємцю зі Сміли Віталію Лисенку.
У місті тривала акція «Сміливим від смілян».

Тож, 5 автівок із смаколиками та всім необхідним поїде до наших бійців на передову. Все, що назбирали навчальні заклади міста, культпрацівники, представники кварткомів та просто небайдужі сміляни, освятив священнослужитель, військовий капелан Михайло Шевчук.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.