У Смілі привітали юних науковців та їх наставників

У Будинку рад перед початком сесії Смілянської міської ради привітали юних науковців, що здобули перемоги на всеукраїнському рівні, та їх наставників.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі міський голова Сміли Сергій Ананко.

Сертифікат на 3 тис. грн вручили за II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Анні КОЗУБЕЦЬ, учениці 11 класу Смілянської школи №11.

Також сертифікат на грошову винагороду у розмірі 5 тис. грн отримала її науковий керівник Ірина ПАСІЧНІЧЕНКО, учитель біології Смілянської школи №11.

Тема наукової роботи з біології: «Дослідження оптимальних умов вирощування мікрогріну в домашніх умовах та його значення для здоров’я людини».

Сертифікат на 3 тис. грн вручили за III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Оксані ПРАВОСУД, учениці 10 класу Смілянської школи №3- колегіум.

Також сертифікат на грошову винагороду у розмірі 5 тис. грн отримала її науковий керівник Лідія ОНУЧЕНКО, вчитель географії Смілянської школи №3- колегіум.

Тема наукової роботи з географії: «Аналіз використання захисних смуг з верби енергетичної в комунальному господарстві (на прикладі м. Сміли)».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.