У Смілі приміщення колишнього магазину “Ювілейний” продали за 15,5 мільйонів гривень

фото3«Укрзалізниця» продала магазин у Смілі за 15,5 млн грн. Це вп’ятеро дорожче, ніж очікувалось. Йдеться про давно недіючий магазин, відомий у Смілі як “Ювілейний”, що біля залізничного вокзалу на провулку Тараса Шевченка 3/1. Його загальна площа 2 225,5 кв.м.

Балансоутримувачем цього великого приміщення, яке займає увесь перший поверх житлового будинку є Шевченківський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця”.

27 вересня відбувся аукціон, де 14 учасників змагалися за право придбати приміщення магазину. В результаті із початкової ціни 2 973 490 грн вартість магазину зросла до 15,5 мільйонів гривень. Тож, є надія, що у Смілі колишньому магазину, який роками пустує, нові власники дадуть нове життя.

Такі об’єкти, як приміром магазин у власності залізничної компанії – це непрофільні активи, тобто приміщення та будівлі, які не пов’язані з її основною діяльністю. Вона їх не використовує, а лише витрачає гроші на утримання.

Загалом від продажу таких непрофільних активів «Укрзалізниця» планує до кінця року отримати близько півмільярда гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *