У Смілі прийняли Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами

Усвідомлюючи актуальність проблеми безпритульних тварин у місті, разом з тим потенційну небезпеку, яку тварини створюють для мешканців та зростаючу соціальну напругу, Смілянська міська рада в лютому ц.р. затвердила Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Сміла на 2017-2020 роки.

Програма повністю відповідає засадам Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та принциповим положенням програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Черкаській області на 2016-2020рр., затвердженої рішенням сесії Черкаської обласної ради від 7 жовтня 2016р, – інформує сайт міської ради.
В основу програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Сміла на 2017-2020 роки, закладено метод «Відлов-стерилізація-повернення на місце». В рамках програми передбачено створення карантинно-стерилізаційного пункту безпритульних тварин для карантинування, стерилізації, вакцинації від сказу та ідентифікації у місті Сміла, до складу якого входить операційна та приміщення для перетримки. Міська рада вишукує можливість фінансування даної програми, залучення коштів інвесторів та небайдужих громадян.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *