У Смілі пройшов тренінг “Будуємо мости партнерства”

DSCN9521Надзвичайно цікавими та приємними є зустрічі з людьми, що вносять світло в ваше життя, з такими, що навчають бути мудрішими в прийнятті рішень, вихованні своїх дітей та самовдосконаленні, побудові свого шляху “на позитиві”.

Наразі маю змогу поділитися враженнями просвітницької зустрічі з доктором педагогічних наук, науковим співробітником Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Академії педагогічних наук України — Лактіоновою Г. М., що провела семінар з елементами тренінгу 23 червня в міському будинку культури міста Сміли, що мав назву “Будуємо мости партнерства”.

Враженнями від заходу на сайті Смілянського ЦСССМу поділилася одна із його учасниць. “Розпочалась зустріч з розгляду презентації, яку Галина Михайлівна докладно проаналізувала. Виступаюча зазначила, що нині змінилась структура сім’ї, змінились сімейні цінності. Ми мали змогу самостійно вибрати з переліку цінності, які б хотіли виховувати в собі та дітях, ті, які, на нашу думку, є найважливішими в життєдіяльності. Цікавим був той факт, що за дослідженнями вчених, за все життя ми втрачаємо 25,8% на сон, 9,9% на роботу, 8% на вільний час та телебачення й інтернет, 3% – навчання, їжа, покупки і лише близько 2 % на виховання дитини. Також було детально проаналізувано проблему так званого “кліпового сприйняття”, що розвивається в дітей під впливом гаджетів. Найстрашнішим є те, що, як результат, у дитини працює тільки короткострокова пам’ять, що гальмує креативність та спричиняє зниження рівня успішності дитини в навчанні,

Галина Михайлівна зазначила, що в системі сім’ї потрібно враховувати партнерство, а не патронат, враховувати різні стандарти сімей, а не “єдиний стандарт”, і, звичайно, підготовка і перепідготовка фахівців має еволюціонувати. Крім цього учасники семінару дізнались багато нової інформації про розвиток системи освіти за кордоном, зокрема в США.

Крім теоретичної частини учасники семінару взяли участь в тренінгових вправах, мали змогу поміркувати над питанням виховання в дитині тих, чи інших життєвих цінностей, адже досить мало хотіти, щоб дитина зростала із “замовленими” цінностями, проблемно їх самостійно в дитині виплекати.

Даний семінар був надзвичайно цікавим, інформативним та пізнавальним для всіх учасників. Три години спілкування минули непомітно для присутніх, адже коли навчаєшся чомусь новому та кожна фраза тренера є “родзинкою”, то намагаєшся запам’ятати все почуте та використати в своєму житті.”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.