У Смілі проводять зустрічі з майбутніми пенсіонерами

131220171Продовжуються проведення зустрічей з майбутніми пенсіонерами. Днями головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Юлія Шевчук зустрілася з майбутніми пенсіонерами. Про це інформують у Сміляському упралінні ПФУ.

Даний захід допомагає громадянам адаптуватися до нового статусу, заздалегідь підготувати документи для призначення пенсії та вияснити проблемні питання по пенсійному забезпеченню громадян. Проведення такої зустрічі надає можливість своєчасно виправити та усунути недоліки в документах, необхідних для призначення пенсій.

Фахівець роз’яснила порядок обчислення, розмір і строки призначення пенсії, ознайомила присутніх із нововведенням у пенсійному законодавстві з 01.10.2017 року та основними напрямками реформування пенсійної системи. Також, було звернуто увагу на функціонуванні в управлінні веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого можна контролювати особисті дані реєстру застрахованих осіб.

Наприкінці зустрічі присутні мали змогу задати запитання, на які були надані кваліфіковані відповіді. Також присутнім були роздані тематичні буклети.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *