У Смілі проводять роботу із детінізації праці

petuhova_22Проводячи заходи із запобігання незадекларованій праці та нещасним випадкам на виробництві, інспектори праці Управління Держпраці надали консультації роботодавцям і працівникам Сміли.

Державні інспектори Ірина Петухова, Антон Тимошенко, Оксана Лисенко наголосили смілянам на перевагах задекларованої праці та вказали на наслідки, до яких призводить неофіційне працевлаштування.

«Звертаємо увагу роботодавців на неприпустимість допуску до роботи неоформлених працівників. Незадекларована праця створює недобросовісну конкуренцію, завдає шкоди суспільству, державі та, власне, найманому працівнику», – наголосила під час спілкування з містянами Ірина Петухова.

Роботодавців попереджено про відповідальність у разі порушення вимог трудового законодавства і вимог протиепідемічних заходів.

Під час особистого спілкування з інспекторами праці працівники і роботодавці отримали відповіді на актуальні питання, зокрема, щодо термінів виплати заробітної плати, надання оплачуваних відпусток, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, особливостей працевлаштування неповнолітніх працівників тощо, інформують в обласному управлінні Держпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *