У Смілі проводять профілактику суїцидальних настроїв серед учнів та мотивують до здорового способу життя

20170301_085150В державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» щотижня проводиться година психолога. Під час подібних занять реалізуються наступні завдання, які стоять перед психологічною службою закладу, тобто, профілактика суїцидальних настроїв серед учнів, мотивація до здорового способу життя. Серед учнів груп першого курсу було здійснено анкетування щодо адаптації в навчальному закладі, профілактика тютюнопаління та вживання наркотичних речовин. 22 лютого та 2 березня були проведені мотиваційні тренінги на тему «Надія творить чудо» на основі історії життя Ніко Вуйчича.
У ході тренінгу було обговорено проблематику сутності і змісту життя людей, які мають обмежені фізичні можливості, а також виокремилася проблематика прийняття себе таким, який ти є.
Аудиторія виявила неабиякий інтерес та зацікавлення особистістю Ніка Вуйчича та деталями його життя. Протягом тренінгу виникали дискусії про те, як учні втілюють свої мрії, чи достатньо вони використовують свої можливості та таланти.

Прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *