У Смілі проводять перевірки цін на продукти

увагаСмілянське управління економічного розвитку нагадує підприємцям, на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. №64 “Про введення воєнного стану в Україніˮ, обласні військові адміністрації разом з поліцією, службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками проводять контроль за встановленням роздрібної торгівлі цін на певні види товару.

Граничні рівні торговельної надбавки визначенні постановою КМУ від 09.12.2020 № 1236.

З метою забезпечення цінової стабільності у державі на період воєнного стану в Україні, підприємців застерігають не перевищувати граничний рівень торговельної надбавки на товари товарів першої необхідності для населення – не більше 10% оптово-відпускної ціни.

На сьогодні представники служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та виконавчого комітету міської ради проводять моніторинг цін по Смілі на ряд товарів першої необхідності.

Це борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі) молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, білокачанна капуста, цибуля, буряк, морква та картопля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.