У Смілі проводять навчання цивільного захисту

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Смілянської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік навчально-консультативним пунктом м.Сміла проведені навчання спеціалістів за категорією «Викладачі предмету «Захист вітчизни» та «Керівники штабів керівництва спеціальних об’єктових навчань та тренувань». Навчання являються обов’язковими і проводяться на підставі постанови КМУ від 26 червня 2013 року №444 «Про порядок здійснення навчання діям у надзвичайних ситуаціях» та листа ДСНС України від 26.04.2017 «Рекомендації щодо проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту».
До викладачів предмету «Захист Вітчизни» доведені основні вимоги з питань цивільного захисту за напрямком викладацької діяльності. Загострена увага на  подіях, які трапились за зимовий період у місті, причиною яких стали нехтування основами особистої безпеки, які мають трагічні наслідки. Також загострювалася увага  на роботу з батьками по дотриманню норм поведінки з  основ безпеки при перебуванні дітей на канікулах, у вечірній час без нагляду дорослих. Доведена основна тематика для проведення інформування питанням цивільного захисту.
Питання підготовки керівників об’єктових навчань перебуває на контролі відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету  міської ради та  Смілянського районного відділу УДСНС в Черкаській області. Характерною особливістю для даної категорії є те, що до неї відносяться безпосередньо керівники об’єктів життєзабезпечення та керівники локалізації аварійних ситуацій. В ході занять підготовку та проведення об’єктових навчань та тренувань було розглянуто на реальному прикладі КП «ВодГео» по ремонту колектора та мереж  водопостачання в районі Смілянського колгоспного ринку та ТОВ «ТВП «Україна».

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи

виконавчого комітету Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *