У Смілі провели комісійні перевірки об’єктів соціального значення | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

У Смілі провели комісійні перевірки об’єктів соціального значення

Відповідно до Плану перевірок фахівці управління Держпродспоживслужби в Смілі у складі комісії провели перевірку 12 об’єктів, які мають важливе соціальне значення: дитячий інтернатний закдад, відпочинкові табори з денним перебуванням дітей, загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади, заклади громадського харчування, заклад продовольчої торгівлі.

Також був рейд по стихійним ринкам та місцям неузаконеної торгівлі. Один із запланованих об’єктів на перевірку проінспектувати не вдалося – власник не допустив до роботи комісію.

Як повідомили в управління Держпродслужби у Смілі за результатами перевірок у 10 об’єктів (82%) виявлені порушення вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів, ветеринарно-санітарних та санітарно-гігієнічних вимог до постачання, безпеки, якості, умов зберігання, реалізації продуктів харчування і продовольчої сировини, технології приготування страв. Адміністраціям та власникам зазначених закладів направили інформаційні листи з пропозиціями по усуненню виявлених порушень.

За інформаціями, отриманими від суб’єктів господарювання, 75% порушень ліквідовані.

Операторам ринку комісія нагадала про персональну відповідальність згідно ст. 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» за порушення законодавства про безпечність та якість харчових продуктів.

З актуальних питань профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння, в т.ч. ботулізм, з персоналом закладів проведено 12 бесід, розповсюджено 6 пам’яток; керівникам, власникам закладів надані практичні рекомендації, консультації щодо використання відповідної законодавчої, нормативної документації. Фахівці управління Держпродспоживслужби в Смілі продовжують широку роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог законодавства про безпечність харчових продуктів, ветеринарно- санітарних вимог та вимог санітарного законодавства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *