У Смілі проводять активну роботу щодо наставництва дітей

5HggE5-XrL4У Києві в офісі «Одна Надія» проводився перший в цьому році тренінг по методології наставництва, учасниками тренінгу стали спеціалісти та представники НГО з різних куточків України. Смілу на тренінгу представили директор Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інга Гончаренко та фахівці із соціальної роботи Ольга Рак і Максим Пархоменко.
Наставництво – новий виток розвитку громадянського суспільства, у цьому напрямку вже 7 років поспіль успішно реалізує НГО «Одна Надія», за цей час більше 1300 дітей отримали своїх наставників в Україні. А минулої осені наставництво узаконили на державному рівні й планують розповсюдити на всю Україну. 8 вересня парламент прийняв, а 5 жовтня президент підписав зміни до закону про захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, якими наставництво вводиться як офіційна форма допомоги дітям у закладах інституційного догляду.
Як повідомили у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  вже з грудня у Смілі почали реалізовувати перші кроки по реалізації наставництва.  На завершення тренінгу сміляни отримали сертифікати про проходження навчання у Школі Наставництва. Центр висловлює вдячність тренерській команді «Одна Надія» за можливість почерпнути такі глибинні та необхідні знання про наставництво.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *